שילוח אקספרס בינלאומי במחיר הכי נמוך שיש

באיזו חברת משלוחים כדאי לכם לבחור על מנת לשלוח או לקבל חבילות שונות בדרך המהירה והבטוחה ביותר? היום העולם הפך להיות כפר גלובלי אחד קטן, אנשים שולחים משלוחים שונים מפינה אחת בעולם לפינה הקיצונית השנייה, והם מצפים לקבל את החבילה תוך מספר שבועות, לא יאוחר ממספר חודשים בודדים. יש לכם עסק פרטי שנסמך על חברת שילוחים? אתם חייבים שתהיה לצידכם חברת שילוחים מקצועית, יעילה, אמינה והכי חשוב – מהירה. בין אם מדובר באדם פרטי שרוצה לשלוח ולמסור חבילה אל היעד בזמן ובין אם מדובר בחברה או ארגון גדול הנסמך על חברת משלוחים על בסיס יום יומי, כדאי לכם לפנות דרך שיפינגטוגו ולבחור את חברת המשלוחים המקצועית והכדאית ביותר עבורכם.

חשיבות גדולה יש לבחירה נכונה וחכמה של חברת משלוחים

לוגיסטיקה היא לעתים קרובות נקודת התורפה של כל עסק, מה שיכול להזניק או להיפך חלילה להפיל את השם הטוב והמוניטין של החברה. יכול להיות שיש לכם מוצר מעולה שעובד, אבל אם איכות המשלוחים שלכם בארץ ובעולם לא ברמה שאתם מצפים לה, לא תוכלו לקבל ולשלוח את ההזמנות בזמן, הלקוחות והספקים יהיו מאוכזבים, תפסידו אלפי אם לא עשרות אלפי שקלים והעסק שלכם עלול להיות בסכנה.

אם רוצים משלוח מהיר לחו"ל, צריך לעשות השוואה בין חברות השילוח השונות שמציעות את שירותיהן לעסק שלכם או לצרכים האישיים שלכם, ולבחור כזו שהכי תתאים לכם מכל הבחינות והסטנדרטים שאתם מציבים לעצמכם ולכם.

לפני שתתחילו לחקור שירותי משלוחים, הקפידו לברר את הדברים הבאים

חשוב לקבוע כמה חבילות אתם צריכים לשלוח מדי חודש ומדי שנה. ייתכן ויהיו לכם חודשים חלשים וחודשים חזקים יותר, בהתאם לרמת הדרישות של לקוחות או זמנים מיוחדים כמו חגים וחופשות. שאלו את עצמכם כמה מתוך אותן חבילות מיועדות ליעדים בארץ וכמה מהן דורשות משלוח מהיר לחו"ל. תכננו היטב את התקציב הריאלי שלכם על מנת למנוע הוצאות מיותרות על משלוחים שלא בהכרח תצטרכו, בפרט משלוחים המיועדים אל יעדים מרוחקים במזרח הרחוק או בארה"ב הדורשות טיסות בין אטלנטיות. למדו והכירו את הציפיות של הלקוחות שלכם, במידה ואתם מנהלים עסק עם לקוחות בארץ ובחו"ל.

היום יש לא מעט חברות שילוח שעומדות בסטנדרטים שונים על פי תנאים שונים ודרישות שונות מהלקוחות שלהן. יש חברות המתמחות במהירות שילוח מרשימה אך תמורת מחיר גבוה, ואחרות מציעות שירות שיביא את המשלוח בזמן ולא יאוחר מתאריך מסוים, בהרבה פחות כסף. כך או כך, תצטרכו לעשות ביקור באתר שיפינגטוגו ולעשות השוואה בעצמכם.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה כסף שווה ברזל

ערך הברזל הוערך בכ-10,000 דולר לטון. זה אומר שמוט ברזל בודד שווה כ-100 דולר. ברזל הוא מתכת והוא אחד הנפוצים