הכל על קניות באמזון באשראי נטען

בואו נודה על האמת, כמעט ולא נמצא בישראל משפחה, שאף אחד מחבריה לא מבצע רכישות באינטרנט. החל מפיצ'פקס ודברים קטנים מסין ועד למוצרי חשמל, טלפונים סלולאריים, מחשבים ומוצרים יקרים. ובתווך, המון המון אופנה, בקניון הגדול בעולם.

קניות באמזון באשראי נטען, הן מהסוג הפופולארי ביותר. כל מוצר שנרצה, ניתן למצוא במחירים זולים מאוד, שגם עם עלויות המשלוח, נמצאים לרוב הרחק מעלות מוצרים דומים בישראל. והכל מגיע מסודר, מאורגן ובמהירות במשלוחים מיוחדים.

קניות באמזון באשראי נטען

אך מה קורה עם כרטיס האשראי שלכם אינו לידכם, או שהגעתם כבר למגבלה שבו או שבכלל אין לכם כרטיס אשראי או בכלל אין לכם חשבון בנק? ומה אם אתם חוששים מלמסור את פרטי האשראי שלכם, חשש שהוא יותר ממוצדק באתרים מסוימים? האם תוותרו על חגיגת הקניות?

ובכן, ניתן לבצע  קניות באמזון באמצעות כרטיס אשראי נטען. כרטיס נטען זה, הוא למעשה כרטיס אשראי רגיל, אך כזה שאינו מחובר ישירות לחשבון הבנק שלכם. למעשה, אתם מטעינים בו סכום כסף מראש, על פי בחירתכם ורשאים להשתמש בו רק עד גובה הסכום שהכנסתם בו ולרכוש מוצרים ושירותים שונים גם בעולם המסחר המקוון וגם בעולם הקמעונאי – הפיזי בין בחו"ל ובין בארץ.

מה אנחנו מטעינים כדי לבצע קניות באמזון באשראי נטען

קודם כל, אתם מטעינים רק את הסכום שאתם רוצים. המשמעות היא, כי תוכלו לשלוט למעשה על ההוצאות שלכם ולא לרכוש ללא הבחנה, כך שתכנסו לסחרור חסר מעצורים שיכול לגרום לכם ולמשפחתכם צרות רבות בהמשך. ומה אם לאחר שסיימת את הכסף בכרטיס ברכישה האחרונה? ובכן, קיימים כרטיסים נטענים שהם חד פעמיים ונועדו לטעינה אחת בלבד, כך שלאחר שהסתיים בהם הכסף- חייבים לזרוק אותם ויש כריסים נטענים רב פעמיים, שניתן לשוב ולהזין אותם בסכומים פעם נוספת.

מכיוון שאנו רוצים לבצע קניות באמזון באשראי נטען, נגלה לעיתים שקל יותר לשלם בדולרים ולא לעשות המרות לשקל ולשלם עמלה. במקרה זה חשוב שנדע, כי ניתן לטעון בכרטיס האשראי גם מט"ח, במיוחד של המטבעות המוכרים והחזקים כמו הדולר, היורו, הלירה שטרלינג וגם היין היפני. אגב כך, רק נציין, שגם אם תצאו מהמרחב הווירטואלי ותעברו למרחב הפיזי ותיסעו למדינות בהן מטבעות אלו מקובלים, תוכלו לשלם בכרטיס זה גם בחנויות הממשיות וכן למשוך כסף מזומן מכספומטים, כל זאת כאמור אפילו כשאין לכם חשבון בנק.

קניות באמזון בכרטיס נטען -לביטחון–

כרטיס נטען לא רק מבטיח לכם בטחון בשליטה על ההוצאות ותזרים המזומנים שלכם אלא גם מקנה לכם בטחון כנגד תרמיות רשת, ההולכות ונפוצות. אומנם הסיכוי שבאמזון ייפרץ החשבון שלכם ופרטי הבנק יחשפו וירוקנו לכם את הכסף בחשבון- נמוכים אבל תמיד כדאי להיות בטוח. כרטיס נטען אינו מחובר לחשבון הבנק והוא גם מוגבל בסכום אותו טענו בלבד. התוצאה היא, שגם אם יגנבו לנו את פרטי אשראי זה, הנזק שיוכלו לחולל לנו, נמוך עשרות מונים מהנזק שיכלו לעשות לנו באמצעות גניבת פרטי כרטיס אשראי רגיל. דבר זה מאפשר לנו קניות באינטרנט לא רק בהנאה אלא גם עם ראש שקט.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה כסף שווה ברזל

ערך הברזל הוערך בכ-10,000 דולר לטון. זה אומר שמוט ברזל בודד שווה כ-100 דולר. ברזל הוא מתכת והוא אחד הנפוצים